W dniu 22 grudnia społeczność szkolna Zespołu Oświatowego w Bielanach Jarosławach zebrała się na spotkaniu bożenarodzeniowym. W uroczystości udział brali uczniowie, nauczyciele, rodzice oraz zaproszeni goście Pan Zbigniew Woźniak - Wójt Gminy Bielany oraz Ks. Proboszcz Parafii Rozbity Kamień Andrzej Ułasiuk. Część artystyczną przygotowały dzieci z klas I-III,  w której przypomniały zwyczaje i tradycje bożonarodzeniowe. Uroczystość uświetniła grupa wokalna pięknymi kolędami pod kierunkiem Pana Dominika Grzyba. Uczniowie wykonali akompaniament na instrumentach muzycznych. Na spotkaniu zabrała głos Pani Renata Kalicka - Dyrektor szkoły, Pan Zbigniew Woźniak - Wójt Gminy oraz ks. Proboszcz Andrzej Ułasiuk, którzy złożyli serdeczne życzenia świąteczne. Uroczystość, na której panował podniosły nastrój, zakończyła wspólnie odśpiewana kolęda "Pójdźmy wszyscy do  stajenki". Następnie uczniowie z wychowawcami udali się do klasa na dzielenie się opłatkiem. Opr. Joanna Mielańczuk.