18.06.2023r. odbyła się impreza plenerowa organizowana przez Urząd Gminy Bielany przy udziale naszej szkoły - "Otwarcie lata 2023 r. - ekologiczny piknik rodzinny". Podczas pikniku wystąpili: "Hetmańscy sarmaci", odbył się konkurs wiedzy ekologicznej, konkurs piosenki ekologicznej oraz pokaz eko-moda. Dla dzieci była przygotowana specjalna strefa z dmuchanymi zamkami, torem przeszkód i różnymi grami.
Organizatorzy zaprosili wielu wspaniałych gości w tym parlamentarzystów: Senatora Rzeczypospolitej Polskiej Waldemara Kraskę, posłów na sejm: Krzystofa Tchórzewskiego i Macieja Górskiego. Władze powiatowe reprezentowali: Starościna Powiatu Sokołowskiego Elżbieta Sadowska oraz Przewodniczący Rady Powiatu Jacek Odziemczyk. Swoją obecnością zaszczyciło nas również wielu wójtów zaprzyjaźnionych gmin.
Dodatkowo uczniowie naszej szkoły zaprezentowali taniec Belgijkę https://youtu.be/3ZLBOMbWi0Ea uczniowie ZO w Rozbitym Kamieniu taniec "Lipka". Na zakończenie wystąpiły gwiazdy wieczoru, zespoły: Milano i Skolim.

Film :       Pokaz Eko Mody

Wszystkiego Najlepszego !!!!

Część fotorelacji z tego pięknego dnia

klasy I,II,III bawiły się świetnie na sali zabaw "Energy" w Sokołowie Podlaskim